E pabesueshme! Foshnja nis të ecë sapo del nga barku i nënës (VIDEO)

Një video e mahnitshme është publikuar së fundi, me një foshnjë të sapolindur, që nis të ecë sapo del nga barku i nënës. Instikti është i lindur por ai fillon të zhvillohet rreth 12 muaj pas lindjes. Me siguri që foshnja në të ardhmen do të ketë karrierë në atletikë apo balet.

Videoja e cila është filmuar në një spital në Brazil, është publikuar më 26 maj dhe është parë në rrjetet socialë më shumë se 50 milionë herë dhe është shpërndarë 1,3 milionë herë.

Share With:
Translate »
948 Views