E papritur! Ish-banorja e Big Brother është sërisht shtatzënë

Ka qenë shpesh në qendër të vëmendjes për shkak të konflikteve që ka patur me ndjekësit e saj.

Por këtë herë ish-banorja e Big Brother Jona Kalemaj ka dhënë lajmin më të bukur duke e lidhur me një situatë të pakëndshme të kaluar disa orë më parë, ku sipas disa ndjekësve të saj bashkëshorti i Jonës është babai i dy fëmijëve të tjerë.

“Ok dakort! Fituat ju. Po e vertet qe im shoq ka dy femij, por prisni te dali dhe i dyti. Jeni parashikues te papar. Ndoshta sjam e detyruar tju jap shpjegime por sme la nje pjes e moralit. Ju mund te enderroni dhe fantazoni, jeni te lire, por deri ne momentin qe dikush ndez driten dhe ju zgjon nga gjumi dhe ju thot qe ishte thjesht nje enderr ajo qe po shikoni, mos vazhdoni te enderroni me sy hapur. Jua them me gojen plot , me koken lart, me zerin e ngritur (siç di un ????????) qe IM SHOQ , dhe un, DO BEHEMI PRINDER PER HERE TE DYTE. Di te them qe ne krah kam nje njeri te mrekullueshem i cili eshte shum i dhene pas familjes e femijeve dhe kurr , por kurr ne jet nuk do mohonte apo do linte rrugve femijet , nese do kishte te tille me dike tjeter. Kaq desha tjua thosha dhe gjjthashtu nje keshill tjeter “kujdesni vapen se dhe ne hije eshte 45 grad”,-përfundon postimi i ish-banores së Big Brother.

Share With:
Translate »
839 Views