E shtrenjta e Hadërgjonajve dhe Ramosajve feston ditëlindjen

Mund të jenë të gjithë të famshëm, me karrierë të afirmuar, por edhe më e madhja e tyre nuk është e panjohur. Zonja Have, mamaja e Albëries dhe Antigonës, feston sot ditëlindjen. Beatrix ka zgjedhur të postojë një foto nga fëmijëria për të uruar gjyshen.
Duket se ata kanë kaluar shumë kohë me të dhe ndajnë kujtime të pafundme së bashku.
Në foton e saj ndodhen Albani, Agnesa, Anxhelina dhe vetë ajo me gjyshen.

Nëse s`i keni parë ndonjëherë të vegjël, ky është rasti:

Share With:
Translate »
748 Views