E shtuna tragjike! Mbytet familja në plazhin e Vlorës

Një person ka humbur jetën për shkak se është mbytur në det, ndërsa për dy të tjerë po vijojnë kërkimet, pasi dyshohet të jenë mbytur në të njëjtin vend. Të dhënat paraprake bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në plazhin e Zvërnecit. Të tre personat janë nga e njëjta familje e ardhur nga Maqedonia. Bëhet fjalë për nënën dhe dy fëmijët. 

 

Share With:
Translate »
3681 Views