Emrat më të bukur të bebeve sipas shenjave të horoskopit

Kur një fëmijë ngjizet yjet janë të vendosur në një pozicion që nuk do të rindodhë më kurrë, e kur ai fëmijë lind yjet i shkruajnë fatin me pluhurin e tyre. Besoni apo jo, shenja e horoskopit i vesh vogëlushit tuaj disa cilësi persnaliteti që do të ndryshonin nga muaji në muaj. Nëse jeni në kërkim të një emri të veçantë dhe më kuptim shikoni listën e emrave të mëposhtëm sipas zodiakut.
Ujori (20 Janar 20 – 18 shkurt): Sofi ose Damian
Ujorët kanë lindur kureshtarë të vërtetë dhe janë gjithnjë në kërkim të historive, njerëzve dhe vendeve të reja. Janë guximtarë, dhe aventurier !Ju duhet një emër që një njeri mendimtarë nuk thellohet.
Peshqit (19 Shkurt 19 – 20 mars): Grace ose Boi
Peshqit janë artistë të lindur. Ataa janë gjithashtu mendjehapur dhe shumë të ndjeshme ndaj të tjerëve (duke përfshirë edhe vëllezërit e motrat). Zgjidhni një emër që reflekton fleksibilitet dhe mirësi.
Dashi (21 Mars- 19 prill ): Gaia ose DAX
Janë fëmijë të destinuar për të qenë të pavarur dhe krijues. Kanë besim tek aftësitë e tyre dhe askush nuk i ndal dot. Zgjedhni një emër që është unik.
Demi (20 prill deri 2më 0 maj): Uejv , Uendi OSE Brian
Fëmijë të qetë dhe praktike. E dinë se çfarë u pëlqen dhe si mund ta marrin atë.
Binjakët (21 maj deri në 20 qershor 20): Rene ose Stiv
Binjakët janë të zgjuar dhe këmbëngulës, por ata gjithashtu kanë një prirje për të folur shumë dhe pa kuptim. Kërkoni për një emër që është i gjallë.
Gaforrja (21 Qershor-22 korrik ): Fleur ose RIVER
Janë natyrë e ndjeshme , por fëmijë vizionarë. Shohin qartë të ardhmen e tyre kur të tjerët shin tubullt dhe të tashmen.

Luani (23 Korrik- 22 gusht ): Danielle OSE Feniks
Përgatituni që fëmija juaj të jetë i ashpër, besnikë dhe do të mbrojë gjërat e tij më fortë se çdo gjë tjetër. Ju duhet një emër që reflekton pasionin e tyre dhe shpirtin e zjarrtë.
Virgjëresha (23 Gusht deri në 22 shtator): Penelop ose ARTHUR
Po mbani në duart tuaja një prijës të lindur. Vajzat janë të prirura drejt perfeksionit dhe djemtë do të shohin çdo gjë me syrin kritikues.
Peshorja (23 shtator deri në 22 tetor): HARMONY ose Paxton
Peshoret janë njerëz të qetë që kanë qef të jetojnë në harmoni.
Akrepi (23 tetor deri në 21 nëntor): ROSE apo Kajli
Fëmijët akrep kanë lindur me një intuit shumë të fortë dhe aftësitë e tyre janë befasuse. Duhet të gjeni një emër ekzotik .
Shigjetari (22 nëntor deri në 21 dhjetor): Sidni ose AUSTIN
Janë aventurierë, optimist, të lumtur dhe të sigurtë në vetvete.
Zgjidhni një emër shteti apo qyteti (nga vendet tuaja të preferuara) për të ushqyer shpirtin e tyre aventurierë.
Bricjapi (22 Dhjetor deri në janar 19): ROSA ose Abi
Ata janë ambicioze, punëtor dhe nuk heqin dorë nga ëndrrat e tyre. Zgjidhni një emër që do e dëgjojë e gjithë bota…

Share With:
Translate »
785 Views