Erën bukuroshe e njohim, tani do t’ju prezantojmë djalin e çiftit Saraçi

Tani njohim gjithë familjen Saraçi. Kompozitori Shpëtim Saraçi dhe këngëtarja Mira Konçi janë prindër të dy fëmijëve. Me vajzën e tyre Erën ishin njohur tashmë. Ajo është mjaft aktive në rrjet sociale. Në disa prej postimeve të saj të fundit ajo na ka prezantuar me vëllanë e saj. E gjithë familja jeton në ShBA. Para pak ditësh u mësua se kompozitori Shpëtim Saraçi dhe bashkëshortja e tij, Mira Konçi, janë duke u angazhuar në aktivitetet artistike në rrethin e shqiptarëve që jetojnë në tokën amerikane.

Share With:
Translate »
839 Views