Ermali bëhet serioz dhe i blen mamit dhuratën e çmuar

Sot të gjithë e kemi nisur ditën me një urim për nënat tona, me rastin e 8-marsit.
Në këtë mengjes një urim special ka bërë edhe aktori i humorit Ermal Mamaqi për nënën e tij, por jo vetëm.

“Strehimi më i sigurt është zemra e nënës. Gëzuar mam” – ka shkruar aktori krahas një fotoje të publikuar në “Instagram” ku urimin e sjell në një dormë mjaft të veçantë, të gdhendur në dru.

Share With:
Translate »
1562 Views