Është zyrtare, Meghan dhe Kate do t’i kalojnë Krishtlindjet të ndara

Viti e kaluar Princi William, Kate Middelton, Princi Harry dhe Meghan Markle kaluan festat e fundvitit në të njëjtin vend. Ata zgjodhën Gjeorgjinë si destinacionin e festave dhe në këtë mënyrë mirëpritën edhe Meghan, e cila ishte nuse e re. Por për këtë vit burime për ‘Daily Mail’ kanë dhënë informacione zyrtare dhe shprehen se anëtarët e familjes mbretërore nuk do të festojnë bashkë. William dhe Kate do të shkojnë sërish në Gjeorgji, ndërsa Harry dhe Meghan në Sandringham. Festimi i Krishtlindjeve të ndarë është një arsye e fortë për të besuar se marrëdhëniet mes tyre janë prishur.

Share With:
Translate »
510 Views