Fëmija shkatërron produktet kozmetike me vlerë 1.300 dollarë

Një fëmijë ka gjetur vendin e tij për t’u argëtuar duke shkaktuar një dëm prej 1.300 dollarësh. Ka shoqëruar nënën në një nga dyqanet e njohura të markës kozmetike ‘Sephora’ dhe ka shkatërruar disa prej produkteve aty.

Ajo ka qenë e zënë kur vogëlushi ka shkatërruar të gjitha ngjyrat që ndodheshin aty, duke shkaktuar reagime të forta edhe në rrjete sociale.

Një vajzë që publikoi pamjet në Facebook, shkruajti: “Jam e sigurtë se ai mendonte se ishin ngjyra. Tonet janë shkatërruar dhe stafi i Sephora nuk është aspak i lumtur. Nëna, ju lutem dilni të blini make up pa fëmijët. Nuk është argëtuese as për ju, as për ata, as për produktet e shtrenjta.”

Ende nuk dihet nëse ajo do gjobitet për këdëm të shkaktuar nga fëmija, por duket se dyqani është kthyerW në një katastrofë dhe duhet disa kohë për të kaluar krizën.

Share With:
Translate »
730 Views