Fëmijët e Ivanka Trump performojnë para presidentit kinez

Dy fëmijët e mëdhenj të Ivanka Trump, Arabella dhe Joseph e kanë bërë të ëmën shumë krenare. Ata kanë interpretuar përpara presidentit kinez dhe kanë fituar vëmendjen e komplimetat e gjithëve. Të pranishëm kanë qenë Zonja e Parë Melania, Zonja e Parë Peng Liyuan, Presidenti Donal Trump, Ivanka dhe bashkëshorti i saj.

Të gjithë janë mahnitur nga dy vogëlushët. Po ju si mendoni?

Very proud of Arabella and Joseph for their performance in honor of President Xi Jinping and Madame Peng Liyuan's official visit to the United States. 欢迎 (welcome)!

A post shared by Ivanka Trump (@ivankatrump) on

Share With:
Translate »
563 Views