Irina Shayk sjell në jetë fëmijën e saj të parë

Bradley Cooper dhe Irina Shayk kanë mirëpritur fëmijën e tyre të parë. Foshnja ka lindur dy javë më parë, sipas revistës “People”.

Bradley Cooper dhe Irina Shayk zyrtarisht janë prindër. Çifti i lumtur mesa duket detajet po i mbajnë për vete. Ende nuk është publikuar ndonjë fotograi në rrjetet sociale.

Modelja ruse Irina, 31, dhe Bradley, 42, nuk e kanë zbuluar akoma seksin e foshnjës. E kanë lënë surprizë këtë detaj të rëndësishëm.

Share With:
Translate »
823 Views