Fernando tregon firmën e rrobave dhe parfumit që përdor (Video)

Çiljeta dhe Fernando e kanë kaluar pasditen e sotme në një qendër tregtare në kryeqytet. Gjatë kthimit për në shtëpi, i ulur në ndenjësen e makinës së mamit, Çiljeta i bën një video Fernandos. 

Ajo e pyet se çfarë ka veshur dhe ai sigurisht që i përgjigjet me emrin e markës së bluzes. Por Çiljeta nuk e lë me kaq. Ajo e pyet edhe se çfarë parfumi përdor dhe përgjigja e tij e shkrin Çiljetën së qeshuri. Madje Fernando shpreh dhe një pëlqim por për më shumë ndiqni videon mëposhtë:                                    
/Kids’ Time

Share With:
Translate »
1237 Views