Festa e Ninës ishte thjesht madhështore

Nina, vajza e Feros dhe Arbenita Ismajlit dhe Ferros para pak ditësh mbushi 1 vit jetë.

Këtë ditë të veçantë familja e festoi edhe për modelen e cila sot gëzoi ditëlindjen.

Dekori në ambientin e festës dhe duket thjesht madhështor.

Arbenita pas shpërndau pamjet tha se të dyja festuan bashkë meqë s’kanë shumë dallim në ditë.

 

Share With:
Translate »
72 Views