Foto të rralla të vajzës së Amberit, Oonagh, e cila lindi nga nëna surrogate

Gjyqi për shpifjen e Johnny Depp dhe Amber Heard është gati të hyjë në fazën e tij përmbyllëse, me shumë shikues që gjithashtu interesohen për jetën e ish-çiftit larg kamerave.

Who Is The Daughter Of Amber Heard? Everything About Oonagh Paige Heard!

Amber, 36 vjeç, së fundmi u bë nënë e vajzës së saj tashmë njëvjeçare Oonagh, të cilën e prezantoi në korrik 2021 në faqen e saj në Instagram. Vogëlushja lindi më 8 prill të atij viti. Aktorja e Aquaman nuk e ka zbuluar babain e fëmijës së saj, megjithatë, Amber ka folur më parë për fëmijën e saj, duke thënë se ajo e bëri atë me ‘kushtet e saj’ – nëse ajo përdori një zëvendësues apo ishte shtatzënë vetë, mbetet një mister.

Më poshtë, ju tregojmë disa foto të rralla të vajzës së Amberit, Oonagh, të cilat ylli i ka shpërndarë në rrjetet e saj sociale…

Amber Heard on Instagram: “Me doing the auntie-juggle. Baby Hunter, livin  his best life.”

Amber Heard secretly welcomes daughter Oonagh, shares photo: 'I wanted to  do it on my own terms' - Hindustan Times

Amber Heard dotes on her daughter Oonagh Paige after becoming a mum |  Evening Standard

Amber Heard Celebrates Daughter Oonagh's First Birthday | PEOPLE.com

Njoftimi për bebin e Amberit na befasoi të gjithëve. Duke ndarë një foto të ëmbël të saj duke përqafuar të porsalindurin e saj, ajo shkroi: “Jam shumë e emocionuar të ndaj këtë lajm me ju. Katër vjet më parë, vendosa që doja të kisha një fëmijë. Doja ta bëja me kushtet e mia. “Një pjesë e imja dëshiron të mbështesë se jeta ime private nuk është punë e askujt. Unë gjithashtu kuptoj se natyra e punës sime më detyron të marr kontrollin e kësaj. Vajza ime ka lindur më 8 prill 2021. Ajo quhet Oonagh Paige. Dëgjova. Ajo është fillimi i pjesës tjetër të jetës sime.”

Everything Amber Heard has shared about daughter Oonagh Paige

Share With:
Translate »
36 Views