Fotografia më madhështore që keni parë nga Adrola dhe Troi

Supermodelja shqiptare, Adrola Dushi ka qenë gjithnjë në qendër të vëmendjes së aparatëve fotografikë në çdo sfilatë që ka marrë pjesë por fotot me të bukura të saj vijnë vetëm kur pozon pranë vogëlushit të saj, Troi.
Një imazh kaq i ëmbël si ky i fundit nuk është publikuar ndonjëherë. Ajo shfaqet duke mbajtur në krah Troin teksa i jep një përqafim kaq të ngrohtë që vërtetë përçon dashuri. Kjo foto do ta mbante shumë kollaj mbiemrin madhështore. 

Share With:
Translate »
1085 Views