Fotoja që sapo postoi Sara, vlen sa 1000 fjalë

Një mbrëmje e gjatë festimesh, por dhe emocionesh ët mëdha. Dhe këtë e konfirmon më së mirë fotoja e Sara Hoxhës. Një përqafim i ngrohtë dhe emocionues nënën e bijë. Krah fotos më nënë e saj Sara shkruan thejsh ‘Mama’. Ky postim ka zgjuar dhe reagimin e kënëgëtares Rozana Radi.                                                      ‘Dashuria me e madhe eshte ajo e motres ! Uroj te festoni 100 me njera tjetren gjithmone. Dikush ju bekon nga lart’-shkruan Rozana Radi duke uruar trashëgimtarn Lori Hoxha për ditëlindjen.  Festa e ditëlindjes së Lorit mblodhi bashkë shumë emra të njohur të ekranit.

sara

Share With:
Translate »
827 Views