Frederik Ndoci, dhjetë vite martesë dhe dy bekime

Pas dy martesave të cilave u erdhi fundi, Frederik Ndoci lidhi kurorë me bashkëshorten aktuale Alisa, para dhjetë vitesh. Sot në 10-vjetorin e martesës Alisa ka një dedikim për bashkëshortin e saj dhe numëron të mirat që kanë patur bashkë: 

“Gezuar ylli im Frederik Ndoci, pervjetorin tone te dashurise. 10 vite me pare, shtrenguam duart e zemrat, per te lundruar ne Detin e madh te dashurise. Sot, me dy yjet Marilu e Nikolo qe erdhen ne jeten tone, si dhurata me e cmuar, e per te na treguar se dashuria snjeh kufij. Koha kalon, por zemra rreh njejte si diten e pare. Te dua pergjithmone shpirti im.”

/Kids’ Time

Foto për kopertinën e Revistës Votra

Share With:
Translate »
1042 Views