Kush e shoqëroi Xhensilën drejt altarit?

Dasma e Xhensilës dhe Besit vazhdon ende të prodhojë lajme duke e bërë atë ndër dasmat më të diskutuara të showbizz-it shqiptar. 
Nëse më parë iu treguam videon e betimit të çiftit për dashurinë e përjetshme, vëmendje të veçantë i kushtohet edhe shoqëruesit të nuses në altar. 

Xhensila u shoqërua drejt altarit nga vëllai dhe mungesa e babait e bën këtë çast edhe më emocionues. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
1026 Views