Fundi i tragjedisë, Aldisoni dhe Ariela do të prehen në të njëjtë varrezë, një vendin ku lindën e u rritën

Sot do të përcillet për në banesën e fundit Aldisoni, djali i cili vrau Ariela Muratin pasi e refuzoi. Menjëherë pasi qëlloi mbi vajzën, 23 vjeçari qëlloi dhe veten.

Ai humbi jetën një javë pas tragjedisë.

Ceremonia mortore do të bëhet në Zharrëz, vendi i lindjes dhe rritjes së tyre dhe trupi i tij do të prehet në të njëjtën varrezë ku prehet dhe trupi i pajetë i Arielës.

“Dy të rinjtë mund të përfundonin në martesë jo në këtë fund tragjik” thotë daja i Aldisonit në një prononcim për median.

Share With:
Translate »
888 Views