Gruaja dhe vajza e politikanit shqiptar postojnë foton “e nxehtë”….

Një foto e postuar në rrjete sociale duket se ka tërhequr shumë vëmendjen pasi në të shihen bashkëshortja dhe vajza e Lutfi Hazizit kryetari aktual i Komunës së Gjilanit. Të dyja ato shihen tejet në formë, ndërsa e bija Kënga ka ekspozuar edhe paksa dekoltenë. Komentet kanë qenë të shumta, ku i kanë komplimentuar për pamjen e tyre elegante.

Share With:
Translate »
828 Views