George Bush feston ditëlindjen, e bija i bën një urim special me foto nga fëmijëria

George Bush ka festuar dy ditë më parë 71 vjetorin e lindjes së tij. Në këtë ditë të veçantë për ish presidentin e SHBA-ve , vajza e tij Jenna Bush Hager ka zgjedhur urimin më special për të atin. Ajo ka postuar një foto të ish presidentit dhe bashkëshortes së tij Laura, që mbajnë në krahë binjaket e tyre të porsalindura. Së basku me këtë foto të veçantë Jenna ka bërë edhe një urim fantastik për të atin që e ka mbështetur gjithmonë. “Gëzuar ditelindjen Popsicle. Faleminderit që më ke mbështetur që kur kam lindur”, shkruan ajo në foton ku bashkë me të motrën Barabara janë të porsalindura.

Share With:
Translate »
751 Views