Georgina dhe Alana kthehen në shtëpi, të mbuluara nga lulet

Cristiano Ronaldo është bërë baba për herë të katërt. Alana Martina erdhi në jetë më datë 12 nëntor duke sjellë gazim në jetën e ciftit të famshëm. Duket se tashmë mamaja më e re e showbizit është kthyer në shtëpi, ku i është rezervuar një pritje sic ne fakt e meriton. Ajo dhe e vogla janë fotografuar të ulur na një divan dhe janë rrethuar nga katër anët me lule natyrale. Georgina shkëlqën dhe nuk duket fare si një nënë lehonë, ajo nuk ka as edhe një gram më tepër në trupin e saj perfekt. Thjesht na la pa fjalë kjo foto. /Kids’Time/

Share With:
Translate »
1057 Views