Goditet nga rrufeja në ditën e dasmës së vajzës së tij

Askujt nuk i pëlqejnë dasmat e mërzitshme dhe pa zhurmë, por fjalimi i babit të nuses ishte pak elektrizues në ceremoninë e martesës së vajzës së tij fundjavën e kaluar. JP Nadeau nga Kanadja, pas mbarimit të veremonisë në një kopsht në New Brunswick, mori mirkofonin për të mbajtur një fjalim por e papritura ndodhi, ndërsa dielli mbulohej nga retë. Teksa fliste rrufeja e goditi në dorën e djathë por fatmirësisht ai pësoi vetëm një tronditje dhe nuk u plagos, raporton The Guardian. “Ndjeva tronditje të madhe. Por pas kësaj isha në rregull dhe vazhdova të flisja,”-u shpreh Nadeau .

 

 

Share With:
Translate »
768 Views