Grace këndon këngët e mamit, por është fanse e një këngëtari tjetër

Vajza e këngëtares së njohur Aurela Gaçe ka festuar 6-vjetorin e lindjes. Mami Aurela i ka organizuar një festë të bijës, ku kanë qenë të ftuar këngëtarë të ndryshëm.

Njëri prej tyre ka qenë edhe këngëtari i preferuar i së bijës, Grace. Përmes një postimi në Instagram,  Aurela ka treguar se këngëtari i preferuar i së bijës është Valon Shehu.

Grace nuk qenka subjektive në zgjedhjet e saj, duke preferuar të ëmën. Gjithsesi, diva e muzikës shqiptare Aurela Gaçe duhet ta pranojë që Grace ka këngëtar të preferuar Valon Shehun dhe jo atë.

Share With:
Translate »
602 Views