Gruaja aksidenton për vdekje mbesën 4-vjeçare

Një grua 36-vjeçare ka goditur për vdekje me makinë mbesën e saj 4-vjeçare kur po praktikohej për të marrë patentën.

Mbesa e saj u godit për vdekje ndërsa një fëmijë tjetër u dëmtuan rëndë nga aksidenti në Tajlandë. Dy fëmijë të tjerë u larguan nga rruga duke shpëtuar ndërkohë që makina u shkatërrua në pjesën e prapme.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ndërsa punonjësit e emergjencës arritën në vendngjarje, Naphee shpërtheu në lot në vendin e ngjarjes, duke bërtitur me zë të lartë: ‘”Oh, jo, të lutem, jo, të lutem, çfarë ka ndodhur?”

Sipas The Sun mjekët arritën shpejt në vendngjarje për të dhënë ndihmën e parë, por fëmija u shpall më vonë e vdekur. Ndërkohë që djali është dërguan në spital dhe është nën kujdes intensiv.

Share With:
Translate »
634 Views