Nga Karaibet në Xhamajkë, nusja e Jon Gjebreas liston udhëtimet magjike

Jon Gjebrea, vetëm pak ditë më parë, zyrtarizoi me fejesë dashurinë e tij me Merlin Haxhymerin. Gjithcka ndodhi në një ceremoni familjare ku të pranishëm ishin vetëm të afërm të çiftit. Ata që atë ditë nuk kursehen aspak në postimet në rrjete sociale. Këtë ditë, Merlin ka publikuar një fotografi ku i ka uruar ditëlindjen babait të saj. Madje jo vetëm kaq por Merlin ka postuar edhe disa fotografi shkëputur nga udhëtimet më të bukura me familjen e saj. Dhe ta mendosh që këta janë vetëm udhëtimet e fëmijërisë e në vende të nxehta, a mund ta imagjinoni tani çfarë jete bëjnë ato? /Kids’Time/

Share With:
Translate »
775 Views