Halla Ivanka takon për herë të parë nipin e saj Luke

Vajza më e madhe e presidentit Trump ka vizituar New York, këtë rradhë jo për çështjë biznesi, por me qëllimin e vetëm për të njohur nipin e saj të  porsalindur LukeTrump. Djali i dytë i Trump Eric “Luke” Trump dhe gruaja e tij Lara u bënë prindër për herë të parë më 12 Shtator. Ndërsa Ivanka e ka ndarë gëzimin e saj me të gjithë miqtë në instagram duke shkruar se takimi me nipin ishte pjesa më e bukur e ditës. /Kids’ Time/

Share With:
Translate »
659 Views