Iluzion optik, meduam se babai i këngëtares shqiptare është vetë ajo

Ajo padyshim një ndër këngëtaret më të mira të momentit.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa tashmë po ngjit majat e suksesit të saj.

E sot është një ditë e veçantë për të, pasi babai i saj Dukagjin Lipa feston ditëlindjen.

 Ajo e ka uruar atë përmes një fotografie të publikuar në Instagram, fotografi kjo kur Dua ishte fare e vogël.

“Urime ditëlindja babi. Të dua, më mungon, do doja të isha në shtëpi të të jepja një përqafim të madh dhe puthje” ka qenë urimi i Duas për babain e saj. Ajo që na ra në sy ishte ngjashmëria e frikshme që ka Dua me babin në këtë foto.

Share With:
Translate »
703 Views