Instruktori i zhytjes shpëton nxënësin e tij nga kafshimi i peshkaqenit | Video

Kurrë mos i kthe kurrizin një peshkaqeni, skena e filmuar pranë Tiger Beach në Bahamas tregon Eli Martinez, një zhytës profesionist dhe instruktor, i cili ka reaguar në kohë duke larguar një peshkaqen 400 kg, i cili po kërcënonte duke ju afruar nxënësit të tij Joe Wong, në thellësi të Bahamas, pranë Tiger Beach.

 

 

Martinez ka shtyrë peshkaqenin tigër duke e kapur nga hunda, klipi është xhiruar disa kohë më parë por vetëm tani është publikuar në Internet.

Share With:
Translate »
603 Views