Irina, Bradley dhe Lea sapo kanë nisur plazhin dhe duken në super formë

Njëri nga çiftet më të bukura në botë po kënaqet me hapat e parë të foshnjës së tyre. Modelja ruse dhe aktori i njohur po kënaqen pafund me vajzën e tyre Lea. Irina Shayk (31) dhe Bradley Cooper (42) “janë kapur” gjatë ditëve që po kalonin në plazh me vajzën e tyre shtatëmuajshe Lea. Plazhet me rërën në Malibu janë ideale për hapat e parë të foshnjës, me të cilën është shumë krenar babai i saj. Bradley dhe Irina pas dy vitesh në lidhje kanë fëmijën e tyre të parë në muajin mars. Pasi Lea të rritet edhe pak, çifti planifikon që të martohet.

Share With:
Translate »
797 Views