Ish-deputeti mesazh prekës për nënën, nxjerr foton e fëmijërisë: Edhe sot më duket se vetëm ti…

Ish-deputeti i PS-së, Namik Dokle është kthyer pas në kohë, teksa ka postuar një foto fëmijerie. Ai shfaqet në krahët e nënës së tij, ndërsa ka ndarë me miqte e tij në rrjetin social një mesazh prekës.

“Edhe sot, ditën e 72-vjetorit kur më linde, akoma me duket se ti, dhe vetëm ti, me mban akoma në krahë, nena ime e shtrenjtë dhe e paharruar!”, – ka shkruar Dokle.

Share With:
Translate »
527 Views