Ivanka Trump uron të atin për ditëlindje me një foto nga fëmijëria

Presidenti i Amerikës, Donald Trump ka festuar dje 71-vjetorin e ditëlindjes.

Kjo është ditëlindja e parë që ai feston si president dhe s’kishte si të mos mungonte një urim shumë i veçantë i vajzës së tij Ivanka.

 35-vjeçarja ka postuar në rrjetin e saj social Facebook një  foto kur ishte fëmijë ulur në prehërin e Trump.

 “Gëzuar ditëlindjen babai im i mrekullueshëm. Shpresoj që viti i ardhshëm të jetë një vit akoma më i mirë!”

Share With:
Translate »
809 Views