Ja kur do vijë në jetë fëmija i Meghan Markle dhe Princ Harry

Barku i Meghan Markle po rrumbullakoset cdo ditë e më shumë. Një fans që arriti ta takojë dukeshën nga afër për 5 minuta, zbuloi se dita e madhe është afër.

Ende nuk dihet se kur do të vijë në jetë anëtari i ri i familjes mbretërore, por burime pranë tyre thonë se Meghan dhe Harry do bëhen prindër në pranverën e vitit 2019.

Meghan nuk ka hezituar që të shfaqet në evente të ndryshme, ndonëse është shtatzënë. Por ndryshe nga koha kur ishte aktore, tani zgjedh që të qëndrojë larg intervistave.

Share With:
Translate »
459 Views