Ja si po e festojnë ditëlindjen e të birit mami dhe babi i Roan

Për reperin e njohur Majk dhe ish- të dashurën e tij modelen e njohur Majlinda Zeka, sot është një ditë shumë e veçantë. Kjo për faktin pasi që dy muaj më parë ata u bënë prindër të një djali të ëmbël të cilin Majlinda e pagëzoi me emrin Roan. Këtë e ka bërë të ditur reperi përmes një fotografie që ka publikuar në llogarinë e tij në Instagram. ‘2 muaj sot Roani… i bekuar’, është përshkrimi i fotografisë nga Majkut ku shihet djali i veshur si Badman. Ndërsa Majlinda Majlinda ka blerë disa carcafë enkas për të voglin, ku duket një dizenjo torte dhe shkruan: “Gëzuar dy mujorin djali ëmbël Roan”.

Share With:
Translate »
1620 Views