Jessica Simpson shtatzënë, nuk njihet nga ndryshimi drastik

Këngëtarja dhe aktorja e famshme, Jessica Simpson po numëron ditët deri në kohën kur do të sjell në jetë një tjetër fëmijë. 38-vjeçare u fotografua me familjen dhe mezi njihej për shkak të kileve të tepërta. Ajo është nënë e dy fëmijëve, vajzes Maxwell Drew (6 vjeç) dhe djalit, Ace Nut (5 vjeç). Lufta me kilogramët pas dy shtatzënive e ka shtyrë të flas publikisht për këtë temë. “Që nga koha kur jam bërë nënë dhe tani shtatzënë, vetja më duket më tërheqëse”, tha ajo kohët e fundit.

    

Share With:
Translate »
594 Views