Jo vetëm 1 bebe, Almeda ka dhe një tjetër surprizë

Së shpejti familjes Sayisman do i shtohet edhe një bebe. Almeda është në muajin e fundit të shtatzënisë dhe po pret me padurim të marrë në krahë vajzën e saj. Por përpara se vogëlushja të vijë në jetë, Almeda ka një surprizë. Në postimin e fundit në rrjete sociale, prezantuesja shfaqet me një fustan bojëqielli ku në sy bie barku i rrumbullakosur, me fjongo e flokët e kapur dhe shkruan se është shumë e emocionuar. Almeda ka hapur kanalin e saj në Youtube dhe sot do të postojë videon e parë.
“9 muaj shtatzënë. Shumë e emocionuar sot në orën 18:00 publikohet video ime e parë në Youtube”-shkruan Almeda.

Share With:
Translate »
16254 Views