Jonida Aliçkolli bëhet nënë për herë të dytë, zbuloni emrin e veçantë të vogëlushes!

Kjo javë e fundit e janarit ka nisur me lajme të mira.

Moderatorja e njohur e Top Albania Radio, Jonida Aliçkolli është bërë nënë për herë të dytë, pak minuta më parë në maternitetin Koço Glozheni.

Blitz.al zbulon se vogëlushja ka ardhur në jetë në natyrale e peshon 3.35kg.

Kështu, vogëlushja e quajtur Tiara bëhet pjesëtarja e katërt dhe më e vogla e familjes së moderatores së njohur.

Redaksia e Kids’Time i uron të voglës jetë të gjatë e të shëndetshme dhe mami Jonidës shërim të shpejtë

Share With:
Translate »
1059 Views