Jorida Tabaku bëhet nënë, vijnë në jetë binjakët, ja gjinia dhe emrat

 Jorida Tabaku, deputete e Partisë Demokratike është bërë nënë për herë të parë pasi ka sjellë në jetë 2 vajza binjake dhe lajmi është konfirmuar nga familjarët

Mësohet se Jorida gëzon shëndet të plotë, gjithashtu edhe bebet e saj të sapolindura që janë quajtur Arba dhe Iris.

Share With:
Translate »
2209 Views