Ka lindur apo jo? Zaimina shfaqet me trupin perfekt

Vetëm pak javë më parë këngëtarja Zaimina Vasjari ka sjellë në jetë vajzën e saj të parë Khloe.

Të gjithë e kujtojmë se shtatzënia e këngëtares ka qenë mjaft e mbarë dhe sa i përket kileve, pasi ajo nuk ka shtuar shumë.

Gjatë ditës së sotme ka publikuar disa foto ku ka treguar linjat pas ardhjes në jetë të vajzës.

Këngëtarja duket më në formë se kurrë, ndërkohë që nuk i është dashur shumë kohë të rifitojë linjat e humbura.

Share With:
Translate »
1068 Views