Kartolina familjare në shtëpinë e Ronaldos na zbukuroi Krishtlindjen

Futbollisti i njohur, Cristiano Ronaldo është baba i pesë fëmijëve dhe ka zgjedhur të pozojë me ta për kartolinën e Krishtlindjeve.

Në krah të tij qëndron e dashura 24-vjecare, Georgina Rodriguez dhe janë rrethuar nga fëmijët e tyre të veshur si babagjyshë të vegjël.

Fotografia është postuar nga futbollisti që e shoqëroi me shkrimin: “Gëzuar Krishtlindjen”

Ndërkohë, Cristiano Ronaldo ka gjetur kohë të kthehet në shtëpi për festa, duke ju dhënë kuptimin e plotë atyre! /Kids’Time/

View this post on Instagram

Krishtlindje në shtëpinë e Ronaldos 😍

A post shared by Kids' time (@kidstime.al) on

Share With:
Translate »
589 Views