Me këtë kartolinë për Krishtlindje, Roani fitoi përfundimisht zemrat e të gjithëve

Pavarësisht se është vetëm 1 vjeç e gjysmë, Roani është ndër fëmijët më të ndjekur dhe më të dashur në rrjetet sociale.

Nëna e tij, Majlinda Zeka, tregon se është shumë e përkushtuar me të birin dhe ndan momentet më të bukura me të.

Vetëm një ditë para Krishtlindjeve, Majlinda publikoi disa foto të këndshme të vogëlushit të saj.

Në dy prej tyre Roani shfaqet i veshur si elf, ndërsa në pozën me të ëmën vogëlushi është i veshur i gjithi me ngjyrën e festave, të kuqen.

Ndërkohë babai i tij, reperi Majk, ende nuk ka publikuar foto me të birin për kartolinën e festave të fundvitit.

Share With:
Translate »
771 Views