Kërcënon të abortojë nëse nuk merr 4 mijë shpërndarje në Twitter

Një vajzë ka tronditur me postimin e saj në Twitter, duke thënë se do të ndërpresë shtatëzaninë nëse nuk merr 4 mijë retweets.

Përdoruesja e Twitter @saipanting postoi një fotografi të vetes së saj duke shkruar se është 4 muajshe shtatëzanë dhe nëse nuk merr 4 mijë shpërndarje do të abortojë foshnjen.

Deri tani postimi është shpërndarë 10.000 herë por vajza është parë me urrejtje nga përdoruesit e tjerë të rrjeteve sociale.

Në komente ka reaguar dhe një djalë që mesa duket është babai i fëmijës me emër llogarie King Nathan: “Në vend që të më thojë se ishte fëmija im, vendose që të thuash këto budallallëqe në Twitter.”

 

Share With:
Translate »
1090 Views