Khloe Kardashian shtatzënë por tepër sensuale

Një nga motrat Kardashian, Khloe Kardashian, e cila ka pak kohë që ka konfirmuar se është shtatzënë, ka publikuar në rrjetin social Instagram disa fotografi ku nxjerr plotësisht në pah barkun.

Ajo ka pozuar me të brendshme dhe vlen të thuhet se duket tepër sensuale.

Ajo pritet që për dy javë të lindë duke u bërë kështu nënë për herë të parë. Khloe Kardashian, një prej pjesëmarrëseve në reality shown “Keeping Up With Kardashians” është në pritje të një vajze me Tristan Thompson dhe ende nuk e kanë vendosur emrin.

4A66BF3E00000578-0-image-a-1_15216410351344A66BF3E00000578-0-image-a-1_15216410351344A60737C00000578-5527423-image-a-9_15216415088354A4A0B3500000578-5515905-image-a-19_1521401180981

Ajo ka pozuar edhe herë të tjera gjatë kësaj periudhë, madje një nga foto e saj më të komentuara, është ajo ku shfaqet topless me një palë xhinse të përshtatura për shtatzënat.

Share With:
Translate »
658 Views