Kroi ndjek mamin nga ekrani, Bieta shpalos ndjesitë

Sot, Bieta Sulo ka qenë e ftuar në emisionin “Pasdite në Top Channel”. Mes ndjekësve nga ekrani, më i dashuri ishte Kroi.   
Bieta ka ndarë një foto me ne ku shkruan: “Tani do ngordh fare!” 
E në fakt të njëjtën ndjesi na zgjoi dhe ne. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
573 Views