Ja fytyra ëngjëllore e djalit të Tunës

Tian, bëri katër ditë që ka lindur dhe ka marrë vëmendjen e të gjithëve, për të mos thënë që në ngjizje.
Këngëtarja Altuna Sejdiu konfirmoi shtatzaninë e saj gjatë një interviste me producentin Ardit Gjebrea, për festivalin “Kënga Magjike 2016”. Ajo deklaroi se donte ta mbante për vete shtatzaninë dhe proçesin e mëmësisë. Por në fakt, më vonë ne mësuam gjininë e foshnjes para se ajo të lindte, pamë Tunën teksa blinte rroba për bebin, pastaj publikoi foto nga baby shower dhe në ditën e lindjes pamë foton e familjes së re. Ndërsa sot, para pak orësh ajo postoi këtë foto me të voglin Tian në krahë, ku duket se po e shijon lumturisht mëmësinë. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
1380 Views