Kush janë dy shqiptarët që përdhunuan vajzën në sy të nënës së saj

Publikohen fotografitë dhe emrat e dy shqiptarëve shqiptarëve që përdhunuan për 12 orë një vajzë në sy të nënës së saj.

Sipas asaj që bëjnë të ditur mediat greke, ata janë Ed Meço ose SINA (nominal) dhe Sokol Krasniqi. Ngjarja e rëndë ndodhi në Peristeri të Greqiës pak ditë më parë.

Ndërsa pas arrestimit, Prokuroria e Atikës Perëndimore ka ngritur akuzën ndaj tyre për veprat penale të grabitjes dhe përdhunimit në bashkëpunim.

Share With:
Translate »
641 Views