Studentja i dërgoi foton me fustanin e çarë numrit të gabuar, ajo që ndodh më pas do t’ju përlotë

Një studente e re i dërgoi aksidentalisht foton e fustanit të saj të sapo blerë një numri të gabuar. Mesazhi në fakt ishte për mikeshën e saj, por i shkoi babait të disa fëmijëve.
Sydney Uselton po kërkonte këshillën e mikes së saj Mandi Miller se si i rrinte fustani, por në vend të saj mori si përgjigje një foto të disa fëmijëve me gishtat lart duke aprovuar veshjen e saj.

Babai i sjellshëm, Tony Wood e shpërndau të gjithë historinë në rrjetin social Twitter me përshkrimin:

Mendoj se ky mesazh ishte për tjetërkënd, por megjithëse gruan nuk e kam në shtëpi, unë dhe fëmijët mendojmë se të shkon shumë ky fustan, duhet ta blesh!

Kur postimi u shpërnda në Twitter i ra në sy një vëzhguesi mediash sociale, i cili vuri re se djali 4-vjeçar i Tonit, Kaizleri nuk ishte prezent në foto.

I vogli kishte qenë në spital i diagnostikuar me leukemi dhe i ishte nënshtruar kimioterapisë.

Ai kishte 2 vite që luftonte me kancerin.

Historia e tij u bë virale dhe shumë persona në rrjetet sociale e kanë ndihmuar të voglin duke kontribuar.

Shuma e mbledhur ka shkuar deri në 15 mijë dollarë.

Share With:
Translate »
583 Views