Babai nuk ka para ta çojë vajzën në “Disneyland”, ja çfarë krijon në shtëpi

Një “epic win” i vërtetë, ai i një babai që nuk kishte para për të plotësuar dëshirën e vajzës së tij të vogël.
Fëmija ëndërronte të shkonte të vizitonte “Disneyland”, por familja e saj nuk kishte mundësi për një udhëtim kaq të shtrenjtë dhe kështu babai i saj, arriti të gjejë një zgjidhje alternative.
Pak para, por shumë ide gjeniale për burrin, që e ka futur vajzën në një govatë dhe ka regjistruar një video, ku fëmija shfaqet para një ekrani, duke i sjellë asaj një tur virtual të bukurive të parkut të famshëm të Parisit
Për më shumë ju sjellim më poshtë edhe videon:

Share With:
Translate »
1534 Views