Lajm i ëmbël/ Modelja shqiptare shtatzënë për herë të parë

Një lajm i ëmbël vjen nga modelja shqiptare, me banim në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Lorena Haliti. Bukuroshja është në pritje të ëmbël dhe shumë shpejt do të bëhet nënë për herë të parë.

Lajmin e ka ndarë vetë Lorena me disa foto krah partnerit të saj, Ami Mëzezit. Ajo shfaqet duke pozuar me fustan të zi duke treguar barkun e rrumbullakosur.

Lorena dhe Ami janë në lidhje prej disa vitesh Amerikë. Ata kanë planifikuar të bëjnë një dasmë në verën e 2023-ës, bashkë me fëmijën e tyre.

Share With:
Translate »
32 Views