Lajme të mira nga familja e Wayne Rooney

Coleen Rooney, bashkëshortja e sulmuesit të Everton, Wayne Rooney siç duket e ka falur bashkëshortin pas skandalit të tradhtisë që futbollisti i kishte bërë muaj më parë. Sipas fotografive që kanë qarkulluar në rrjete sociale, Cooleen duket se e ka falur bashkëshortin dhe e ka lënë atë t’i kthehet familjes. “Coleen dëshiron të shkojë përpara dhe të harrojë çdo gjë që i ka ndodhur “, tha një burim për The Sun.

 

Share With:
Translate »
691 Views